Відредагувати словосполучення.))))))Музей під відкритим небом. Шестидисятирічний дідусь. На моє день народження. Самий вірний приятель. Поступив у продажу.

Відредагувати словосполучення.)))))) Музей під відкритим небом. Шестидисятирічний дідусь. На моє день народження. Самий вірний приятель. Поступив у продажу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Музей просто неба; шістдесятирічний дідусь; у мій день народження; найвірніший приятель; надійшов до продажу