Відредагувати зазначені вирази не дивлячись на матеріальні труднощі заключити договір вибачте мене оволодіти навиками водіння професор Сіліна виступив із доповіддю художний майстерник Люда Тафійчук являється членом колективу ва...

Відредагувати зазначені вирази не дивлячись на матеріальні труднощі заключити договір вибачте мене оволодіти навиками водіння професор Сіліна виступив із доповіддю художний майстерник Люда Тафійчук являється членом колективу важна подія познайомитися з документами такий самий аналогічний випадок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
не дивлячись на матеріальні труднощі- не зважаючи на...  заключити договір - укласти договір вибачте мене - прошу вибачення оволодіти навиками водіння - оволодіти навичками управління автомобілем професор Сіліна виступила із доповіддю художній майстер Люда Тафійчук є членом колективу важна подія - важлива подія познайомитися з документами - ознайомитися з ... такий самий аналогічний випадок - аналогічний випадок