Відредагуйте подані словосполучення. Виїхати у командировку, вірний спосіб, виключення із правил, вступати в переговори, горять щоки, закрити очі, капризна погода, заплановані міроприємства, мутна вода, мішає думати, оскверняти...
Відредагуйте подані словосполучення.
Виїхати у командировку, вірний спосіб, виключення із правил, вступати в переговори, горять щоки, закрити очі, капризна погода, заплановані міроприємства, мутна вода, мішає думати, оскверняти пам’ять, оточуюче середовище.
Ответ(ы) на вопрос:
виїхати у відрядження, правильний спосіб, виключення з правил, вести перемовини, червоніють щоки, закрити очі, вибаглива погода,заплановані підприємства, заважає думати, оскверняти пам'ять, оточуюче середовище