Вiдредагуйте речення.1. Я рахую, що екзамен по математиці мені вдасться здати на "вiдмiнно". 2. Цей поет являється одним з найбiльш видатнiших постачей у теперiшньому лiтературному процесi. 3. Для рiшення цього надзвичайно скла...

Вiдредагуйте речення. 1. Я рахую, що екзамен по математиці мені вдасться здати на "вiдмiнно". 2. Цей поет являється одним з найбiльш видатнiших постачей у теперiшньому лiтературному процесi. 3. Для рiшення цього надзвичайно складного завдання треба примiнити зовсiм другий пiдхiд. 4. На протязi зовсiм короткого часу Василь Iванчук став вiдомiшим шахматистом Європи. 5. Наприкiнцi виступаючий подякував присутнiх за увагу. 6. Кофе швидко зварився.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я вважаю,що екзамен з математики мені вдасться здати на відмінно. цей поет являється одним із найвидатніших постатей теперішнього літературного процеса. для рішення  цього надзвичайно складного завдання треба здійснити зовсім інший підхід.