Відредагуйте словосполучення та речення. Більша половина дня; завтра в університеті день відчинених дверей; потолок вже побілили; у залі накаляют...

Відредагуйте словосполучення та речення. Більша половина дня; завтра в університеті день відчинених дверей; потолок вже побілили; у залі накаляют...Відредагуйте словосполучення та речення. Більша половина дня; завтра в університеті день відчинених дверей; потолок вже побілили; у залі накаляються пристрасті; працювали, не дивлячись на перешкоди; я вже устроївся на роботу; багато доброго сказано на нашу адресу; на протязі року була велика нагрузка; ми маємо невеликі доходи
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Більша частина дня; Завтра в університеті день відкритих дверей; Стелю вже побілили; У залі розпалюються пристрасті; Працювали,незважаючи на перешкоди ; Я вже влаштувався на роботу; Багато доброго було вказано в вашу адресу; Протягом року було велике навантаження; Ми маємо невеликий прибуток;