Відредагуйте текст: Моя автобіографія, завідувач відділом, написати об'яву, переписка з учнями, адреса місця проживання, тезиси виступу, в першу чергу, факти говорять, дякую Вас, я рахую
Відредагуйте текст:
Моя автобіографія, завідувач відділом, написати об'яву, переписка з учнями, адреса місця проживання, тезиси виступу, в першу чергу, факти говорять, дякую Вас, я рахую
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Автобіографія,заввідділом,написати оголошення,листування між учнями,дякую вам,я вважаю!!!