Відстань між двома пристанями 204 км.Катер проходить цю відстань за 6 год.За скільки годин подолає цю відстань буксир,якщо його швидкість на 2 км/год менша,ніж швидкість катера?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Знайдемо швидкість катера 204/6 = 34 км на годину 2) Знайдемо швидкість буксира 34 - 2 = 32 км на годину 3) Знайдемо час за який буксир пройде 204 км 204 : 32 = 6,4 години