Виконайте повний синтаксичний аналіз речення. Пам’ять про Тараса Шевченка свято шанують у нашій країні.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Над кожним словом потрібно надписати частину мови: Пам'ять - імен. про - прийм.  Тараса - ймен. Шевченка - імен.  свято - присл.  шанують - дієсл. у - прийм. нашій - займ. країні - імен. Відповідь до Вашого питання знаходить у цьому файлі ↓