Виписати дієслова 1 особи множини разом із залежними словами Завтра, завтра підем в поле, в школі кинемо книжки, цілий день ми проспіваєм, як співають там пташки. І ромену, і волошок повні поли нарвемо, на межі з квіток пахучих...

Виписати дієслова 1 особи множини разом із залежними словами Завтра, завтра підем в поле, в школі кинемо книжки, цілий день ми проспіваєм, як співають там пташки. І ромену, і волошок повні поли нарвемо, на межі з квіток пахучих ми віночки сплетемо. Скільки ми нового взнаєм, скільки ми угледим див! Заспіваєм, защебечем серед лісу серед нив!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Підем в поле, кинемо книжки, ми проспіваєм, повні поли нарвемо, віночки сплетемо, ми нового взнаєм, ми угледим див, заспіваєм, защебечим серед лісу, серед нив. 1 особа множини - это слова, которые отвечают на вопрос "мы что делаем? "
Гость
ми проспіваєм, ми сплетемо,ми взнаєм, ми угледим