Виписати цитати про дружбу хлопців Яви та Павлуші з повісті"Тореадори з Васюківки" чим швідше.....пліз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Звідки таке незвичне ім’я — Ява? То він сам себе так назвав, коли йому було лише півтора роки. Чи то воно, пискля мале, хотіло сказати: «Я — Ваня», а вийшло «Ява»…, але причепилося оте «Ява» до нього, як реп’ях до собачого хвоста. ВИЬАЧ БІЛЬШЕ НЕ МОЖУ ТОБІ НІЧИМ ДОПОМОГТИ!