ВИПИШИ ПЬЯТЬ РЕЧЕНЬ З ОДНОРІДНИМИ ЧЛЕНАМИ ВИРАЖЕНАМИ ПРИСЛИВНИКАМИ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. А тим часом мсяць пливе оглядати і небо, і зорі, і землю, і море. 2. Сивий полин і листтий подорожник кущилися обобіч дороги. 3. Хата стояла на горі, чиста, біла, весела, з блискучими вікнами. 4. А соловейко на калині то затихав, то щебетав. 5. Впали роси на покоси, засвітилися навколо.
Гость
гарно,красиво,пахучо цвыте калина навесні                                                                весело,cмішно грають малюки високо та гарно летять літаки                                                                                      бігають швидко та моторно діти                                                                                  велосипед  у мене гарно та головне швидко їздить