Випиши споріднені слова познач у них корінь підкресли букви які призначають звуки що чергуються в коренях . Кухонна сіль , сольний борщ , маленьке сільце , посолити справу , червона сільничка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Споріднені слова: Сіль, сольний, сільце, посолити, сільничка. Корінь сіл. У словах сольний і посолити буква і чергується з буквою о, тому не посілити, сільний, а посОлити, сОльний.