Випишіть терміни, рід яких під час перекладу українською мовою змінюється.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Собака - російська жінчой рід, українська - чоловічий. Шкаф - росіська чоловічий рід, українська -  шафа чоловічий рід.  Круг - російська чоловічий рід, коло - українська, середній рід  Жизнь - російська жіночий рід, життя - українська, середній рід. Кровать - російська жіночий рід,  ліжко - українська, середній рід.  Пол - російська чоловічий рід, підлога - українська, жіночий рід. Глаз - російська чоловічий рід, око - українська, середній рід. Таких термінів дуже багато.