Випишіть словосполучення підряд у дві колонки залежно від того, яке в них означення: 1) узгоджене; 2) неузгоджене. Хлопець в окулярах; інший випадок; марна спроба; тюк, за

Випишіть словосполучення підряд у дві колонки залежно від того, яке в них означення: 1) узгоджене; 2) неузгоджене. Хлопець в окулярах; інший випадок; марна спроба; тюк, за вбільшки з копицю; згаслий звук; гостра потреба; книжна істина; колишня пригода; пропаща справа; одяг захисного кольору; щира правда; усякі бувальщини; видовище не з приємних; сніг з дощем; статечна поведінка; рука товариша; густий туман.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Узгоджені: всі крім,, 1_9_12_13