Вірш садок вишневий коло хати де у радках вжита персофонікація

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
персоніфікація - це художній  засіб , за допомогою якого  предмет або  явище зображують як живу істоту : сонечко  сміється ,  вітер віє душа співає .                                       ХРУЩІ  НАД ВИШНЯМИ ГУДУТЬ , ВЕЧІРНЯ ЗІРОНЬКА ВСТАЄ ,  ТАК СОЛОВЕЙКО НЕ ДАЄ , ТА СОЛОВЕЙКО НЕ ЗАТИХ .