Вислови свої міркування з приводу того, чи потрібні світові неповторні, не схожі на інших особистості. Чи краще хай переважають на землі пересічні мешканці, тоді життя буде простішим?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку світові потрібні ті самі неповторні, не схожі на інших особистості. Вони будуть робити наше життя цікавішим. Якщо на світі всі люди будуть пересічними, то життя відразу стане одноманітним та не цікавим. Наша культура не буде розвиватися. В нашій мові не будуть з`являтися нові твори. Краще хай на світі будуть народжуватися неповторні люди. Які зможуть збагатити нас новими цікавинками життя.