Визнач вiдмiнок цих iменникiв: Вовки,Лисицi,Зайцi,Йижаки. Тигрiв,Левiв,Слонiв. Мавп,Жирафiв,Верблюдiв,Носорогiв Звiрiв. Пожалуйста!Очень надо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вовки - називний, кличний Лисиці - давальний Зайці - називний, кличний Їжаки - називний, кличний Тигрів - родовий, знахідний Левів - родовий, знахідний Слонів - родовий, знахідний Мавп - родовий, знахідний Жирафів - родовий, знахідний Верблюдів - родовий, знахідний Носорогів - родовий, знахідний Звірів - родовий, знахідний
Гость
Вовки, лисиці, зайці, їжаки - Н.в., мн. Тигрів, левів, слонів, мавп, верблюдів, носорогів, жирафів, звірів - Р.в. або З.в. множини.