Визначити частини мови в реченні даю 16 балів речення Є люди які завжди ясної літньої ночі люблять дивитися на міріади загадкових далеких світів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
є-дієслово, люди- іменник, які-займенник?   завжди-прислівник, ясної- прикметник, літньої-іменник, ночі-іменник, люблять-дієслово, дивитися-дієслово, на-прийменник, міріади-іменник, загадкових,далеких-прикметник, світів-іменник.