Визначити граматичну основу речення : " Національна мова- це здобуток культури , духовної діяльності певного народу , а одночасно здобуток культури всього людства , бо кожна мова доповнює іншу , а разом- вони витвір світового к...

Визначити граматичну основу речення : " Національна мова- це здобуток культури , духовної діяльності певного народу , а одночасно здобуток культури всього людства , бо кожна мова доповнює іншу , а разом- вони витвір світового колективного людського розуму"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тут кілька граматичних основ. І - мова (підмет), здобуток (присудок), здобуток (присудок) ІІ - мова (підмет), доповнює (присудок) IІІ - вони (підмет), витвір (присудок)
Гость
граматичні основи речення :  мова здобуток культури,  діяльності  народу, людства  мова доповнює іншу  вони витвір розуму