Визначити концентрацію молекул аргону, що перебуває під тиском 6,9 кПа і температурі -23 градуса С Будь ласка дуже срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рівняння стану: [latex]PV= \frac{m}{M}RT[/latex] [latex]PV= \frac{N}{N_a}RT.[/latex] Звідки: [latex]\frac{N}{V} = \frac{PN_a}{RT} [/latex]. Концентрація: [latex]n= \frac{N}{V} = \frac{PN_a}{RT} [/latex] [latex]n=\frac{6,9*10^3*6,02*10^{23}}{8,31*250}[/latex] ≈ 2·10²⁴ молекул/м³