Визначте, до якого класу неорганічних сполук належить неорганічна речовина «Х», що бере участь у реакції за схемою: барій гідроксид + Х→барій карбонат + луг.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Очевидно, что X = карбонат = соль. Ответ: неорганические соли.
Гость
Na2CO3 + Ba(OH)2 = BaCO3 + 2NaOH                                         барій карбонат  +  луг     Речовина Х: Na2CO3 = карбонат натрію (Клас: солі )