Визначте головнів члени речення 30 б 1.Жити значить творити. 2.Ситий голодному не вірить 3.Двоє котів в одному мішку не помиряться 4.Тералячий з голоду негине 5.Один збирає другий розкідає 6.Вівця з вовком змагалися тай у ліс...

Визначте головнів члени речення 30 б 1.Жити значить творити. 2.Ситий голодному не вірить 3.Двоє котів в одному мішку не помиряться 4.Тералячий з голоду негине 5.Один збирає другий розкідає 6.Вівця з вовком змагалися тай у лісі зосталися
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Жити - підмет (тому що від нього можна поставити питання присудку Що це значить?), творити_присудок 2. (хто?) Ситий_підмет, (що робить?) не вірить_присудок. 3. (Хто?) Двоє котів_підмет, (що зроблять?) не поміряться_присудок. 4. (Хто?) Терплячий_підмет, (що робить?) не гине_присудок. 5. Речення з двома граматичними основами (між ними кома). (хто?) Один_підмет, (що робить?) збирає_присудок; (хто?) другий_підмет, (що робить?) розкидає_присудок. 6. (Хто?) Вівця з вовком_підмет, (що робили?) змагалися, зосталися_присудок.