Визначте масові частки всіх елементів (%), що входят до складу сульфатної кислоти.........дуже терміновотре!!! допоможіть)))

Визначте масові частки всіх елементів (%), що входят до складу сульфатної кислоти. ........дуже терміновотре!!! допоможіть)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для цього ми використаємо молекулярну масу сульфатної кислоти та атомні маси елементів, що входять до неї. [latex]Mr(H_2SO_4)= 2+32+64=98[/latex]  98 г/моль - 100% [latex]W(H)= \frac{1*2}{98} *100=2 [/latex]% [latex]W(S)= \frac{32}{98} *100 = 32.65[/latex]% [latex]W(O)= \frac{16*4}{98} *100=65.35[/latex]%