Вкажіть рядок, у якому правильно утворені ступені порівняння прикметників: Вибери одну відповідь: 1.Найзручніший, найдоцільніший, найбільш доцільний. 2.Найбільш широкий, н

Вкажіть рядок, у якому правильно утворені ступені порівняння прикметників: Вибери одну відповідь: 1.Найзручніший, найдоцільніший, найбільш доцільний. 2.Найбільш широкий, н айбільш ширший, дуже широкий. 3.Найзручніший, якнайзручніший, більш зручний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тут третий рядок правильно утворен. Ибо не может быть найбільш ширший, а найбільш широкий. Ну а в 1 рядку не все сходится.