Вкажіть розташування металічних елементів у періодичній системі:а)тільки в головних підгрупахб)тільки в побічних підгрупахв)лівий нижній кут періодичної системи та побічної підгрупиг)правий верхній кут періодичної системи та го...

Вкажіть розташування металічних елементів у періодичній системі: а)тільки в головних підгрупах б)тільки в побічних підгрупах в)лівий нижній кут періодичної системи та побічної підгрупи г)правий верхній кут періодичної системи та головної підгрупи
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це точно В. Бо метали і в головних і побічних підгрупах, а правий верхній то інертні гази. :3