Вкажіть рядок, у якому всі слова є однозначними. 1) гострий, година, заєць, лихий, летіти 2) хустка, Київ, термометр, відмінок, ангіна 3) голова, залізний, Дніпро, гарячий, дихати 4) надійність, земля, мова, сухий, говорити 5) ...

Вкажіть рядок, у якому всі слова є однозначними. 1) гострий, година, заєць, лихий, летіти 2) хустка, Київ, термометр, відмінок, ангіна 3) голова, залізний, Дніпро, гарячий, дихати 4) надійність, земля, мова, сухий, говорити 5) яловичина, стіл, Оболонь, Дністер, рука
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3)?.......................