Впр.191 4-го кдасу. Прочитай вырш. Який заголовок ти дыбрав би? Поясни свый вибыр. Зверни увагу на роль прислывникыв у выршованому тексты. Спиши ту строфу вырша, яка мыстить однорыдны члени речення, виражены прислывниками. При...
Впр.191 4-го кдасу. Прочитай вырш. Який заголовок ти дыбрав би? Поясни свый вибыр. Зверни увагу на роль прислывникыв у выршованому тексты. Спиши ту строфу вырша, яка мыстить однорыдны члени речення, виражены прислывниками. Прислывники пыдкресли
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Красуні-сестри.
Плакуча верба на ставу
полоще сріблясту листву
і тихо та сумно щомить
на вітрі шумить.