Вправа 314 ( Прочитайте вірш Олени Пчілки . ) І проліски, і травка, Всі квіти весняні , Й зелена муравка, Веселі , кохані , І кульбаба рясна , З-під листя виходять, Й фіалочка ясна - Голівки підводять . ◔ Сп...

Вправа 314 ( Прочитайте вірш Олени Пчілки . ) І проліски, і травка, Всі квіти весняні , Й зелена муравка, Веселі , кохані , І кульбаба рясна , З-під листя виходять, Й фіалочка ясна - Голівки підводять . ◔ Спишіть текст . Підкресліть прикметники , якими описуються весняні квіти. ☬ Зробіть звуко-буквений аналіз виділених слів. Це 3- клас підручник з української мови. Допоможіть!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І проліски, і травка, Всі квіти весняні , Й зелена муравка, ВЕСЕЛІ , КОХАНІ , І кульбаба РЯСНА , З-під листя виходять, Й фіалочка ЯСНА - Голівки підводять .