ВПРАВА 41 .                                                                                                                                                                    ЗАПИСАТИ , ПОД...

                                      ВПРАВА 41 .                                                                                                                                                                    ЗАПИСАТИ , ПОДІЛЯЮЧИ  ДЛЯ ПЕРЕНОСУ ІМЕНА  ЛЮДЕЙ .                                                        ОЛЕНА, ІРИНА,ОЛЕГ,ГАЛИНА,СОФІЯ,БОРИС,ЮРІЙ,ЛІДІЯ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оле-на, Іри-на, Олег, Га-ли-на, Со-фія, Бо-рис, Юрій, Лі-дія.