Вправа 6. Запишіть прислівники і прислівникові сполучення, поясніть правопис. 3\н?

Вправа 6. Запишіть прислівники і прислівникові сполучення, поясніть правопис. 3\н??\двору, без\вісті, в\низу, за\разом, на\зустріч, над\вечір, на\про\весні, за\очі, з\віку, босо\ніж, що\місяця, на\початку, на\пере\бій, при\все\людно, с\під\лоба, на\взнак, в\одно\сталь, до\діла, за\для, на\щастя, темно\темно, віч\на\віч, день\за\днем, куди\небудь, будь\де, де\коли, аби\де, ні\коли, ні\як, на\відмінно, до\крихти, один\в\один, по\господарськи, по\сусідськи, на\диво, на\відріз, на\приклад, на\показ,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Знадвору,безвісти,внизу,заразом,на зустріч.надвечір,напровесні,за очі,з віку,босоніж,щомісяця,на початку,на пребій,при вселюдно,с під лоба,навзнак,водносталь,до діла,за для,на щастя,темно- темно,віч-на- віч,день за днем,куди-небудь,будь-де,де-коли,абиде,ніколи.ніяк,на відмінно,до крихти,один в один,по господарськи,по сусідськи,на диво,на відріз,наприклад,на показ.