Встановiть вiдповiднicть. 1)Де антонiм 2)де синонiм 3)де епiтет?? а) Щоб вивчити iстор

Встановiть вiдповiднicть. 1)Де антонiм 2)де синонiм 3)де епiтет?? а) Щоб вивчити iсторiю,ученi проводять мовознавче,або лiнгвiстичне,дослiдження лiтиписiв. б) Нiжне,п'янке повiтря,що ввiбрало сухий запах землi й розквiтлої зеленi,бентежило душу. в) Людина починається не з дати народження,а з народження власної пам'ятi. Г) Вiд малих дiтей болить голова,а вiд дорослих - серце
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) антонім: Г) Вiд малих дiтей болить голова,а вiд дорослих - серце [малі діти - дорослі] 2) епітети: б) Нiжне,п'янке повiтря,що ввiбрало сухий запах землi й розквiтлої зеленi,бентежило душу 3) синонім: а) Щоб вивчити iсторiю,ученi проводять мовознавче,або лiнгвiстичне,дослiдження лiтиписiв. [мовознавче і лінгвістичне]