Вставь подходящее местоимение в предложении: I liked_____ about this film, it was horrible! something. anyone. nothing. everything. anything. Выбери грамматически верное предложение. She did not srrd him. She did not saw him...

Вставь подходящее местоимение в предложении: I liked_____ about this film, it was horrible! something. anyone. nothing. everything. anything. Выбери грамматически верное предложение. She did not srrd him. She did not saw him. She did saw him. she did see him. She did not see him.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
nothing she did not see him
Гость
everything. She did not see him. past simple