Вставним словом ускладнено речення (розділові знаки пропущено) А) Наш тренер може перепливти Дніпро. Б) Час для роботи вже може й настав. В) Мрі...

Вставним словом ускладнено речення (розділові знаки пропущено) А) Наш тренер може перепливти Дніпро. Б) Час для роботи вже може й настав. В) Мрі...Вставним словом ускладнено речення (розділові знаки пропущено) А) Наш тренер може перепливти Дніпро. Б) Час для роботи вже може й настав. В) Мріяти про велике може кожен. Г) Чи може орел здійнятись над хмари?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вставним словом ускладнено речення: . Б) Час для роботи вже, може, й настав.