Вставте пропущені букви, із двома словосполученнями складіть речення. Пр..чудова погода, пр..жмурити очі, ..косити траву, ..будити вранці, ро..сипати горох, пі..тримка друга.
Вставте пропущені букви, із двома словосполученнями складіть речення.
Пр..чудова погода, пр..жмурити очі, ..косити траву, ..будити вранці, ро..сипати горох, пі..тримка друга.
Ответ(ы) на вопрос:
Пречудова погода, прижмурити очі, скосити траву, розбудити вранці,( я не уверена что правильно насчет розбудити), розсипати горох, пыдтримка друга.
Для мене дуже важлива підтримка друга!
Сьогодні пречудова погода!