Выберите подходящее слово из скобок. 1. George has already worked on the farm … over five years. He started working there five years … . He has b...

Выберите подходящее слово из скобок. 1. George has already worked on the farm … over five years. He started working there five years … . He has b...Выберите подходящее слово из скобок. 1. George has already worked on the farm … over five years. He started working there five years … . He has been in charge … summer 2010. (ago / since / for) 2. Would you like to go and see X-Men? – Not really, I’ve … seen it twice. Have you seen it …? – N...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)for, ago, since 2)already,yet, just