Write a sentence for each word. 1. ( father ) ____________________________________ 2. ( doctor ) ____________________________________ 3. ( Octob

Write a sentence for each word. 1. ( father ) ____________________________________ 2. ( doctor ) ____________________________________ 3. ( October ) ____________________________________ 4. ( author ) ___________________________________ Я буду благодарен если вы сделаете! Спасибо вам большое!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Tripoli mass gala birch