X* -3x + 2 ≤ 0 допоможіть розв"язати нерівність. і поясніть,як тут знайти дискримінант?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х²-3х+2=0                   Д=(-3)²-4*1*2=9-8=1 х₁=(3+1)/2=2 х=(3-1)/2=1   проверяем     -∞                                     1                                    2                                                                    ∞ -------------------------------!----------------------------!---------------------------------------------------------                -                                            +                                                   -                               ответ     х  ∈  (1;2)