Я вас умоляю помогите!!! В английском не разбираюсь вообще. Вот задание. За него дам 20 балов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Tony have been talking on the phone for two hours. 2)I've been looking for my keys since 11 a.m 3)We've been waiting for the bus for 20 minutes 4)She've been playing computer games fo 50 minutes. 5)TThey've been living in Moscow since January вот