Як би вигля­дало житло сучасної людини, якщо б вона так само ретельно ставилася до влаштування своєї оселі, як її пращури. допоможіть, будь-ласка. хоча б декілька речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
наші пращури у цьому питанні були неабияк вимогливі. Вони робили все , виходячи з якихось умов. Скажімо, клімату, чи професії хазяїна домівки.  Якщо б і ми ураховували усі наші життєві умови, наша домівка була б як вулик: усе є, а чи потрібне воно нам?  Напрям я Вам дала, розкривайте зміст)