ЯК ПЕРЕРОБИТИ ЦІ РЕЧЕННЯ НА ПРАВИЛЬНІ???? НАПИШІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПРАВИЛЬНІ) 1) Лікарі скорої допомоги часто подають допомогу дітям і пожилим людям, спасаючи їм життя. 2) Ми висловили бажання звернутися до шефів у допомозі прид...

ЯК ПЕРЕРОБИТИ ЦІ РЕЧЕННЯ НА ПРАВИЛЬНІ???? НАПИШІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПРАВИЛЬНІ) 1) Лікарі скорої допомоги часто подають допомогу дітям і пожилим людям, спасаючи їм життя. 2) Ми висловили бажання звернутися до шефів у допомозі придбати спортивний інвентар.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лікарі швидкої допомоги часто надають допомогу дітям і старим людям,спсаючи їм життя.