Як розв'язати таку задачу"У виборах взяли участь 588 із 640 виборців села.Скільки відсотків виборців взяли участь у вибарах?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
составляешь пропорцию  640 ------100%                                        588  ----- Х                         588 * 100                              640       = 91,9 % (взяли участие в выборах)