Як ви розумієте слова В. Симоненка з вірша "Ти знаєш, що ти - людина?" І жити спішити треба Кохати спішити треба- Гляди ж не проспи!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я розумію ці рядки так: Не потрібно витрачати своє життя на непотрібні, несуттєві речі. Життя може пройти непомітно. Треба встигнути за своє життя спробувати все що можливо адже ти не знаєш що буде завтра.