Як ви розумієте твердження "Христові походи,без сумніву,мали глибокий вплив на загальний хід розвитку християнських держав

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прямим наслідком хрестових походів,  було заснування на Сході, за рахунок мусульман і Візантійської імперії, кількох католицьких держав, зайнятих французькими лицарями та італійськими купцями. Ці європейці, ніколи не досягали більшого числа, були витіснені, і єдиними слідами їх перебування на Сході залишилися руїни їх замків в портах і горах Греції та Сирії. Але протягом двох століть свого панування на Сході хрестоносці встановили правильні зносини між християнами Європи і мусульманськими державами.