Як ви вважаєте чому хрестові походи історики вважають однією з найяскравіших сторінок Середньовіччя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хресто́ві похо́ди — військово-релігійні походи західно-європейськоголицарства і цивільних осіб до країн Близького Сходу під гаслом боротьби за визволення Гробу Господнього та Святої Землі від «невірних». В них брали участь феодали, міщани, селяни, купці, навітьдіти.Облога Антіохії хрестоносцями. Французька мініатюра 15 ст.Протягом майже двох століть, починаючи з 1096 до 1291, європейські християни здійснювали походи до Святої Землі, а також супроти прихильників відмінних від католицтва християнських течій та язичників. Благословляв їх на битви Папа Римський.