Яка причина того, що запах парфумів, що вилилися з щойно розбитого флакону, ми відчуємо тільки після того, як почуємо звук скла, що бється? А. швидкість реакції нюхової системи нашого носа надто низька. ...

Яка причина того, що запах парфумів, що вилилися з щойно розбитого флакону, ми відчуємо тільки після того, як почуємо звук скла, що бється? А. швидкість реакції нюхової системи нашого носа надто низька. Б. швидкість хаотичного руху молекул з парфумів низька. В. швидкість розповсюдження запаху менше швидкості розповсюдження звуку. Г. мозок спочатку обробляє звукові сигнали, а потім сигнали нюхової системи. Д. швидкість розповсюдження звуків у повітрі безкінечно велика.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ  буква Б...........