Яка речовина і в якій кількості утвориться , якщо утвориться ,якщо в реакцію вступають иураштй альдегіт та 2 грама водню

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
n(H2)=m(H2)/M(H2)= 2 г/2 г/моль = 1 моль М(СН3ОН)=32 г/моль СН2О + Н2 = СН3ОН З рівняння реакції слідує, що n(CH3OH)=n(H2)=1 моль m(CH3OH)= 1 моль*32 г/моль = 32 г Відповідь: 1 моль та 32 г метанолу