Яка роль однорідних членів речення у творах художньої літератури

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Однорідними називаються члени речення, тотожні за своєю семантико-синтаксичною функцією: вони пояснюють один і той самий член речення і виконують однакову синтаксичну функцію: Щастя, радість, доброта прийшли тепер до кожної оселі ; Пісня шириться, росте, розливається на вечірніх просторах (Довж.); Однорідними можуть бути як головні, так і другорядні члени речення: Ліси й садки укрились цвітом запашним Отже,роль однорідних членів речення в художній літературы дуже велика.Якщо б не було однорідних членів реченя то читати художню літературу було б не цікаво.
Гость
Просте поширене речення може бути ускладненим окрим одноридних членив ускладнюючим виступають також звертання та вставни слова Слид памятати що членами речення вони бувають и при синтаксичному розбори и их не пидкреслюють