Яка тема у творчості О.Кобилянської стала новаторською в українській літературі? Поясніть основні образи-символи в повісті "Земля".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найпоказовішою ознакою, що засвідчує належність "Землі" саме до символізму, - наскрізна знаковість, закодованість змісту. Повість оповита низкою деталей, які мали б називатись не просто символічними, а ще й містичиними. Передовсім символи виступають знаками долі- фатуму, насування біди (обрив струни на весіллі, заблукані Савині очі та його пристрасть до вбивств; злощасні граблі, якими Марія прохромила ногу, через що не могла піти на прощу).