Яка з зазначених подій церковного життя пов’язана з ім’ям П. Могили? а. Відновлення вищої православної ієрархії. б. Утворення греко-католицької церкви. в. Досягнення визнання польською владою вищої православної ієрархії. г. Док...

Яка з зазначених подій церковного життя пов’язана з ім’ям П. Могили? а. Відновлення вищої православної ієрархії. б. Утворення греко-католицької церкви. в. Досягнення визнання польською владою вищої православної ієрархії. г. Докладання зусиль до розбудови греко-католицької церкви.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь:а)Відновлення вищої православної ієрархії