Якби я був президентом що можна зробити щоб було цікаво вчитися та відпочивати школярам----------розповідь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якби я був призедентом України спершу я б зробив  так, школяриі ходили через тиждень.Відминив щоденики,підручники,зошити,а купив ноутбуки ,компютери, планшети.Построїв б спортивний ,майданчики.І все краще для школярів!